Ako se Romi ne desi ništa kataklizmično, Monći već može da počne da traži pojačanja za Ligu šampiona! (VIDEO)

Serija a, 33. kolo!

Lagano, da lakše nije mogla, Vučicase prošetala kroz Peskaru
Objavljeno: 23:04h

Roma je savladala poslednjeplasiranu Peskaru rezultatom 4:1 i sada na drugom mestu ima četiri boda više od trećeplasiranog Napolija.

Vođstvo Rimljanima doneo je Strotman u 44. minutu, a samo minut kasnije Naingolan je duplirao prednost gostiju. Drugo poluvreme obeležio je Mohamed Salah, svojim golovima u 48. i 60. minutu, a počasni gol za Peskaru postigao je Benbali u 83. minutu za konačnih 4:1.

Peskara i dalje ima samo 14 osvojenih bodova i odavno je prežaljena kao član elite.

BONUS VIDEO: Šetalica i transparenti Grobara na 154. Večitom derbiju