RIVAL TSC-A PORAŽEN U LAJPCIGU! Zvezdin protivnik lagano slavio na svom terenu (FOTO)
Slavlje Ćavija Simonsa i Luisa Opende, Foto: JAN WOITAS / AFP / Profimedia

BUNDESLIGA, 11. KOLO

Objavljeno: 23:54h
Veljko Petrović

Fudbaleri Lajpciga pobedili su Frajburg sa 3:1 u 11. kolu Bundeslige, a zanimljivo ovo je bio duel evropskih rivala Crvene zvezde i TSC-a.

"Crveni bikovi" slavili su na Marakani sa 2:1 u Ligi šampiona, dok su Bačkotopolčani na gostovanju poraženi sa 5:0 u Ligi Evrope.

Ćavi Simons pogodio je u šestom, a Merlin Rel izjednačio u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Trijumf domaćinu donose Luis Openda iz penala u 79. minutu i Kristof Baumgartner 60 sekundi kasnije.

U terminu od 17.30 Verder i Ajntraht iz Frankfurta remizirali su 2:2, a Miloš Veljković je u timu iz Bremena odigrao ceo meč.