PRVENAC ILIĆA U 96. MINUTU DONEO POBEDU PARTIZANU! Čukarički ostao bez senzacije u Humskoj (VIDEO)
Radost Mihajla Ilića, Foto: Starsport©

SUperliga srbije, 15. kolo

Dvostruki asistent bio je Gajas Zahid

Objavljeno: 19:23h
Veljko Petrović

Umalo senzacija u Humskoj! Partizan je došao do 13. uzastopne pobede u Superligi Srbije pošto je savladao Čukarički sa 2:1 u 15. kolu.

Heroj crno-belih bio je Mihajlo Ilić koji je zatresao mrežu Nenada Filipovića u šestom minutu nadoknade vremena!

Domaćin je poveo golom Mateusa Saldanje u 21. minutu na asistenciju Gajasa Zahida, a gosti su izjednačili u 83. minutu.

Tada je Igor Miladinović matirao Aleksandra Jovanovića posle asistencije Sandeja Adetunđija.

"Brđanima" ostaje za utehu da su postali prvi klub u nacionalnom prvenstvu koji je pogodio protiv "parnog valjka" posle 682 minuta.