ČEKAO I DOČEKAO! Srbin konačno pogodio za Torino, ali slavlje nije dugo trajalo! (VIDEO)
Fudbaleri Torina, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

sjajno

Šansu dobio i Nemanja Radonjić

Objavljeno: 23:17h

Fudbaleri Monce i Torina su remizirali 1:1, u okviru 12. kola Serije A, a srpski reprezentativac Ivan Ilić je upisao prvi pogodak ove sezone.

Torino je poveo golom srpskog fudbalera u 55. minutu, a bod domaćoj ekipi obezbedio je Andrea Kolpani pogotkom u 65. minutu.

Pored Ilića, šansu je dobio i drugi srpski reprezentativac Nemanja Radonjić u završnici meča.

Monca je peti put odigrala nerešeno u prvenstvu i ima 17 bodova na devetom mestu na tabeli.

Torino zauzima 11. mesto sa 16 bodova.

Ranije danas Leće i Milan odigrali su nerešeno 2:2, a Juventus je pobedio Kaljari sa 2:1.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!