CRNO-BELI KOŠMAR U TIRASPOLJU! Šerif udaljio Partizanove klince od evropskog proleća (FOTO)
Omladinci Partizana, Foto: FK Partizan/Sandić foto

OMLADINSKA LIGA ŠAMPIONA

Beograđani su ostali bez jednog od najboljih igrača za revanš 28. novembra zbog crvenog kartona u nadoknadi drugog poluvremena

Veljko Petrović

U drugom kolu Lige šampiona za mlade (put prvaka), fudbaleri Partizana poraženi su od Šerifa u Tiraspolju sa 2:0 u prvoj utakmici.

Domaćin je poveo golom Botana u devetom minutu, a Vanja Radulaški drugi put vadio je loptu iz mreže posle udarca Đinarija u 16. minutu.

Najbolju priliku gosti su imali u 74. minutu, ali je šut Janka Jevremovića zaustavio golman Dumenko.

Isti igrač koji je jedan od najboljih pojedinaca "parnog valjka" dobo je crveni karton u nadoknadi drugog poluvremena.

Janko Jevremović
Janko Jevremovićfoto: Starsport©

Crno-beli su imali više šuteva, posed i prekida, ali su Moldavci ostvarili cilj, pred revanš u Beogradu 28. novembra.