LAGANIH 4:0! Dok se Lebron pita, Klivlend neće izgubiti nijedan meč u plej-ofu! (VIDEO)

plej-of nba lige

Klivlend je do pobede ponovo vodio Lebron Džejms koji je ostvario dabl-dabl učinak (33p 10sk)

Košarkaši Klivlend Kavalirsa prvi su polufinalisti Istočne konferencije NBA lige. Kavalirsi su savladali Indijanu i u četvrtoj utakmici 106:102 i maksimalnim rezultatom u seriji (4:0) obezbedili plasman u sledeću rundu

Klivlend je do pobede ponovo vodio Lebron Džejms koji je ostvario dabl-dabl učinak (33p 10sk). Pored njega sjajan meč odigrao je i Kajri Irving sa 28 poena.

U timu Indijane Majls Tarner je upisao 20 poena i devet skokova, a Lens Stivenson 22 poena. Kao glavni razlog poraza Pejsersa može se tražiti i u lošoj partiji prve zvezde tima Pola Džordža koji je upisao 15 poena uz očajan procenat šuta iz igre (23 odsto).

Indijana je na startu meča stekla prednost koju nije ispuštala do kraja prve četvrtine, ali su Kavalirsi uspevali da zadrže priključak sve vreme. Prvih 12 minuta završeno je rezultatom 24:22. za Pejserse.