DUGO NIJE VIĐEN OVAKAV EL KLASIKO! 5 pogodaka, crveni karton, pljuvanje krvi, bombe od golova i na kraju... (FOTO) (VIDEO)

el klasiko

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu
Objavljeno: 08:53h

No, da krenemo redom...

Zaista sjajno prvo poluvreme smo gledali u španskoj prestonici. Epilog - dva gola, krvavi Leo Mesi i sumnjiva situaciju u drugom minutu.

PENAL ZA REAL ILI NE? El Klasiko nije ni počeo, a već imamo materijal za diskusiju! (VIDEO)

Sve je počelo sa tenzijom, već na startu meča Umtiti je startovao nad Ronaldom, ali penal nije dosuđen. Nakon toga bi trebalo izdvojiti nokaut

Marsela nad Mesijem, da bi par minuta nakon toga Kasemiro doneo prednost domaćem timu.

Ipak, nekoliko minuta kasnije, Lionel je još jednom potvrdio klasu i doneo izjednačenje.

LEPOTICA IVANA RAKITIĆA!!! Ovakvi golovi sa El Klasika se pamte! (VIDEO)

Ni nastavak utakmice nije doneo ništa manje, samo što su u prvom delu drugog poluvremena, briljirali golmani - Ter Štegen i Kejlor Navas.

Nastavilo se tako da bi Ivan Rakitić u 72. minutu postigao prelep pogodak levom nogom! Samo pet minuta kasnije, Serhio Ramos dobija crveni karton zbog brutalnog starta nad Lionelom Mesijem i u tom trenutku utakmica je delovalo da je rešena!

Fenomenalna dvosmislena koreografija Real Madrida! (FOTO)

Imala je Barselona šanse da stigne i do 3:1, propustila je zicere, a kazna je stigla u 85. minutu preko Hamesa Rodrigeza!

Ali, nije tu kraj...već tek u 95. minutu kada je Mesi doneo pobedu svom timu!