DUGO NIJE VIĐEN OVAKAV EL KLASIKO! 5 pogodaka, crveni karton, pljuvanje krvi, bombe od golova i na kraju... (FOTO) (VIDEO)

el klasiko

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu
Objavljeno: 08:53h

Dugo godina nismo gledali ovakav El Klasiko!

Utakmica odigrana na Santjago Bernabeu između Real Madrida i Barselone dala nam je sve što fudbal može da pruži... 5 pogotka, crveni karton, pljuvanje krvi, bombe od golova i na kraju pobeda Katalonaca - 2:3!

PA ČOVEČE MOGAO JE DA OSTANE INVALID POSLE OVOGA! Brutalan, ali baš brutalan start Ramosa nad Mesijem! (VIDEO)

Imalo je domaći tim povoljam rezultat sa igračem manje (Serhio Ramos isključen u 77. minutu), ali je Lionel Mesi postigao neverovatan pogodak u 95. minutu i smanjio prednost Reala na samo dva boda!

HAOS NA EL KLASIKU! Mesi nokautiran, krv je šikljala na sve strane, a onda je pokazao svoju magiju! (FOTO) (VIDEO)

Strelci za domaću ekipu bili su Kasemiro (28) i Hames Rodrigez (85), a za Barselonu Mesi (33, 90+2) i Ivan Rakitić (72).