ČUKARIČKI IZBORIO REMI SA VOJVODINOM: Meč na Brdu obeležio jeziv sudar glavama i 4 gola! (VIDEO)
Čuka i Voša su podelili bodove, Foto: Starsport©

superliga srbije, 12. kolo

Luter Sing je postavio konačan rezultat u 85. minutu meča

Čukarički i Vojvodina su odigralio nerešeno 2:2 (1:2) u meču 12. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je na Banovom brdu povela golovima Dejana Zukića u 13. i Alekse Vukanovića u 16. minutu.

Čukarički je smanjio golom Stefana Kovača u 36. minutu, a bod domaćinima doneo je Luter Sing u 85. minutu.

Utakmicu je obeležio sudar glavama igrača domaćih Vojina Serafimovića i fudbalera gostiju Normana Kembela. Posle sedmominutnog prekida, Serafimović je prevezen u bolnicu a Kembel je nastavio susret zavijene glave.

Novosadska ekipa je četvrta na tabeli sa 18 bodova.

Čuka je bez pobede u poslednje tri utakmice i posle petog remija u ligi zauzima peto mesto sa 17 bodova, ali i utakmicom manje.

U sledećem kolu Voša će dočekati Železničar iz Pančeva, a Čukarički će u Beogradu igrati protiv TSC-a.

Ranije danas Radnički 1923 je u Kragujevcu pobedio Radnik sa 2:1.

Trenutno igraju Partizan - Voždovac i TSC - Novi Pazar.