TSC POVEO, ALI NIJE IZDRŽAO: Frajburg na pogon sjajnog Grifoa opravdao ulogu favorita
TSC - Frajburg, Foto: Starsport

3. kolo lige evrope

Objavljeno: 22:09h

Fudbaleri TSC-a su poraženi na svom terenu od ekipe Frajburga sa 3:1, u okviru trećeg kola A grupe u Ligi Evrope.

Sjajno je srpski tim ušao u meč i poveo već u 17. minutu, a strelac je bio Nemanja Petrović.

Bila je to sjajna akcija TSC-a, Stojić je počeo, dodao Jovanoviću, a Petrović je sve završio sjajnim udarcem sa sedam-osam metara.

Frajburg je pogodio mrežu domaćih u 37. minutu, ali je sudija ipak ponišio gol Helera posle konsultacije VAR-a.

Na poluvreme se otišlo sa 1:0 za TSC, a izjednačenje je stiglo u 49. minutu kada je Vinćenco Grifo bio siguran sa "bele tačke".

Usledila je ofanziva gostiju, napadali su svim snagama, poništen im je još jedan gol, a potpuni preokret donosi Grifo u 59. minutu.

TSC - Frajburg
TSC - Frajburgfoto: Starsport

Bio je to slobodan udarac sa 20 metara koji je završio u mreži Ilića.

Grifo u 73. minutu kompletira het-trik i ispostaviće se, postavlja konačan rezultat.

U istoj grupi, Olimpijakos je na svom terenu pobedio Vest Hem sa 2:1.

Vest Hem i Frajburg imaju po šest bodova, Olimpijakos četiri, a TSC jedan bod.

U narednom kolu, TSC će gostovati Frajburgu, dok će Vest Hem dočekati Olimpijakos.