ROZE ČEKA NA OSVETU PET GODINA! Zvezda mu je uništila snove za minut (VIDEO/FOTO)
Marko Roze, Foto: EPA/ Filip Singer

SREDA KAO DAN D

Sa tadašnjim timom odigrao je 0:0 u Beogradu pred praznim tribinama, a onda je usledila ludnica u revanšu

Veljko Petrović

Marko Roze, trener Lajpciga primio je poklon od partizanovca pred utakmicu sa Crvenom zvezdom u trećem kolu G grupe Lige šampiona.

Sigurno da je 47-godišnji stručnjak posebno motivisan za meč koji počinje u sredu od 21 čas jer želi da se osveti crveno-belima za leto 2018. godine.

Marko Roze
Marko Rozefoto: EPA/Christopher Neundorf

Tada je bio na klupi Salcburga i igrao je dvomeč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona protiv Beograđana koje je vodio Vladan Milojević.

U prestonici Srbije bilo je 0:0 pred praznim tribinama, a u 48. minutu domaćin je u Mocartovom gradu imao 2:0 golovima Munasa Dabura.

Marko Roze
Marko Rozefoto: EPA/CLEMENS BILAN

Ipak, Crvena zvezda je izjednačila pogocima Bena u 65. i 66. minutu i preko sada već bivšeg pravila gola u gostima ušla u grupnu fazu!