Hofenhajm izvukao remi u poslednjim sekundama, ali džaba... Liga šampiona sve dalja! (VIDEO)

bundesliga, 30. kolo

Srpski fudbaler Miloš Jojić odigrao je ceo meč za Keln, dok je Neven Subotić nastupao od 54. minuta

Fudbaleri Kelna i Hofenhajma igrali su večeras nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Keln je poveo preko Leonarda Bitenkurta u 58. minutu na asistenciju Jonasa Hektora, da bi Hofenhajm u trećem minutu sudijske nadoknade vremena izjednačio pogotkom Kerema Demirbaja.

Srpski fudbaler Miloš Jojić odigrao je ceo meč za Keln, dok je Neven Subotić nastupao od 54. Kelnu je ovo prvi bod posle dva poraza i sada sa 41 bodom zauzima šeseto mesto, dok je Hofenhajm treći sa 55.