DVA PENALA, PONIŠTEN GOL I PODELA BODOVA! Nerešeno u večitom derbiju (FOTO/VIDEO)
Detalj sa omladinskog večitog derbija, Foto: Starsport©

BORBENO U HUMSKOJ

Objavljeno: 18:42h
Veljko Petrović

U 10. kolu Omladinske lige Srbije na stadionu u Humskoj ulici, fudbaleri Partizana i Crvene zvezde remizirali su 1:1.

Treneri Nenad Stojaković i Nenad Milijaš
Treneri Nenad Stojaković i Nenad Milijašfoto: Starsport©

Utisak je da su gosti bili dominantniji tokom utakmice sa većim posedom lopte i šansama koje su mogli da pretvore u gol.

Izabranici Nenada Milijaša poveli su u 24. minutu iz penala, a prethodno je Dragojević napravio kardinalnu grešku izgubljenom loptom i faulom.

1 / 4 Foto: Starsport©

Usledio je pritisak momaka Nenada Stojakovića koji se isplatio sviranim penalom za domaćina u 33. minutu i realizacijom Zorana Alilovića.

Crno-beli su zanimljivo došli do još jednog pogotka, ali je Tadiću isti opravdano poništen jer je koristio ruke prilikom skoka.