SMEDEREVO IZBACILO TSC! Vlalukin neutralisao BIZARAN autogol Cvetinovića, ali gosti pali na penale (VIDEO)
Dušan Cvetinović postiže autogol na zaprepašćenje saigrača, Foto: Printscreen/Arena Sport

kup srbije, 1/16 finala

Fudbaleri Smedereva napravili su iznenađenje pošto su u 1/16 finala Kupa Srbije na svom terenu eliminisali TSC iz Bačke Topole nakon izvođenja penala 5:4 (1:1, 0:0).

Smederevci su poveli bizarnim autogolom Dušana Cvetinovića u 69. minutu, ali je Jovan Vlalukin izjednačio devet minuta kasnije.

Posle isteka regularnih 90 minuta i nadoknade poluvremena, pristupilo se izvođenju penala a jedini je neprecizan bio Petar Stanić koji je u drugoj seriji prebacio gol.

Tako je prvoligaš izbacio iz daljeg takmičenja drugoplasiranu ekipu Superlige Srbije i polufinalistu prethodnog izdanja Kupa.