ŠOKOVI U SUPERLIGI: TSC doživeo prvi poraz, Čukarički jedva do boda!

iznenađenja

TSC i Čukarički nisu uspeli da dođu do pobeda

Objavljeno: 19:40h

Dva meča i dva iznenađenja u okviru 11. kola Superlige Srbije.

TSC je na svom terenu doživeo prvi poraz ove sezone, Spartak iz Subotice bio je bolji rezultatom 2:0.

Vicešampion Srbije bio je daleko bolji rival na ovom meču, imao je čak 23 udarca ka golu rivala, ali nijednom nije uspeo da pronađe put do mreže.

Sa druge strane, izabranici Aleksandra Keržakova uputili su samo četiri udarca i dva su pogodila mrežu.

Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu. Prvo je Vojo Ubiparip u 52. minutu pogodio za 1:0, da bi konačnih 2:0 postavio Andrej Todoroski 14 minuta kasnije.

TSC je ovim porazom pao na treće mesto i ima 20 osvojenih bodova, dok se Spartak popeo na poziciju sedam i ima 15 poena.

U malom beogradskom derbiju Čukarički i Voždovac odigrali su nerešeno rezultatom 1:1.

Velika borba vodila se na Banovom Brdu
Velika borba vodila se na Banovom Brdufoto: Starsport

Gosti su poveliki golom sjajnog Borisava Burmaza u 35. minutu, a bod Brđanima doneo je Luter Sing u 52. minutu.

Čukarički je trenutno na poziciji četiri sa 16 bodova, dok je Voždovac peti sa isto toliko poena, ali i utakmicom više.