LEVERKUZEN JE PRVI I DALJE BEZ PORAZA! Štutgart ponovo odličan, Hajdenhajm iznenadio Union Berlin (VIDEO)
Slavlje fudbalera Bajera iz Leverkuzena, Foto: EPA/Christopher Neundorf

BUNDESLIGA, 6. KOLO

Volfsburg bolji od Ajntrahta iz Frankfurta, a Borusija Menhengladbah od Bohuma

Fudbaleri Bajer Leverkuzena i posle šest kola Bundeslige nemaju poraz, a sada su na gostovanju pobedili Majnc sa 3:0.

Sep van den Berg dao je autogol u 18. minutu, a pogađali su i Aleks Grimaldo u 59. i Jonas Hofman u 65. minutu.

Ni Štutgart ne prestaje sa dobrim igrama pošto je upisao peti trijumf, a Denis Undav bio je strelac u 68. i 88. minutu u Kelnu.

Hajdenhajm koji je prvi put u elitnom društvu savladao je Union Berlin golom Jana-Niklasa Bestea u 59. minutu.

Jonas Vind bio je dvostruki strelac u pobedi Volfsburga nad Ajntrahtom iz Frankfurta u 31. i 84. minutu posle odbitka iz promašenog penala.

Borusija Menhengladbah pitanje trijumfa u Bohumu rešila je u prvom poluvremenu jer je bilo 3:0, a konačan rezultat 3:1.

Radovali su se Florijan Nojhaus u 27. i Alesane Plea u 37. i 45+3. minutu, a na drugoj strani Entoni Losila u 68. minutu.

U domaćem sastavu Erhan Mašović odigrao je ceo meč.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU