Vladimir Stojković, Foto: Starsport©

SAUDIJSKA ARABIJA, 8. KOLO

Milan Pavkov nije bio u konkurenciji za tim Al Fejhe, dok je to kod "tigrova" bio slučaj sa Karimom Benzemom, ali su igrali Fabinjo i Ngolo Kante

Veljko Petrović

Vuk Rašović i Vladimir Stojković odoleli su Al Itihadu, aktuelnom šampionu i odigrali su bez golova u osmom kolu Pro lige Saudijske Arabije.

Srpski stručnjak koji sa klupe vodi Al Fejhu u konkurenciju za tim nije stavio Milana Pavkova, dok na drugoj strani nije bilo Karima Benzema.

Ipak, za "tigrove" su igrali kapiten Fabinjo i Ngolo Kante, dok je Vladimir Stojković imao pet odbrana.

Kristijano Ronaldo na gostovanju Al Taiju spasio je Al Nasr golom sa penala u 87. minutu za pobedu od 2:1.

Prethodno je asistirao Andersonu Taliski u 32. minutu, dok je u 79. minutu izjednačio Virdžil Misiđan.

Al Hazem poražen je kod kuće od Al Tavona sa 3:1.