BARSELONA KIKSNULA: Rajković i Nastasić bili na korak od velikog iznenađenja! (FOTO)
Detalj sa utakmice Majorka - Barselona, Foto: Alvaro Medranda / Panoramic / Profimedia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 7. KOLO

Rezultat je na kraju bio 2:2

Objavljeno: 02:32h

Fudbaleri Majorke i Barselone podelili su bodove u meču 7. kola španskog prvenstva 2:2.

U fenomenalnom meču na rajskom ostrvu, Srbi u taboru domaćeg tima Predrag Rajković i Matija Nastasić stali su na korak od velikog iznenađenja, jer su dva puta vodili, ali nisu uspeli da na pleća bace velikog rivala.

Strelci za Majorku bili su Vedat Murići u osmom i Abdon Prats u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, dok su golove za Barselonu postigli Rafinja u 41. i Fermin Lopes u 75. minutu.

U narednom kolu, Barselona će dočekati Sevilju, dok će Majorka gostovati Rajo Valjekanu.

U drugom meču koji je odigran u utorak Sevilja je na svom terenu ubedljivo sa 5:1 savladala Almeriju.

Strelci za Sevilju bili su Jusef En Nesiri u sedmom, Dodi Lukebakio u osmom, Suso u 38, Erik Lamela u 51. i Kike Salas u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, dok je počasni gol za Almeriju postigao Luis Suares iz penala u 71. minutu susreta.

FK Sevilja, FK Almerija

Srpski reprezentativac u dresu Sevilje Nemanja Gudelj na terenu je proveo svih 90 minuta.

U narednom kolu, Sevilja će gostovati Barseloni, dok će Almerija dočekati Granadu.