Jovetić je pokidao, ali nije imao sreće! Valensija je tvrd orah za Andalužane! (VIDEO)

primera, 32. kolo

U prvoj utakmici dana, Espanjol je u gostima pobedio Leganes 1:0,

Fudbaleri Valensije i Sevilje odigrali su 0:0 u drugoj utakmici 32. kola španske Primere.

Sevilja je u prvom poluvremenu imala bolje šanse, a najbolju je propustio Stevan Jovetić, kada je u 17. minutu pogodio stativu.

Simone Zaza je imao nekoliko sjajnih šansi za Valensiju, a u 74. minutu je i zatresao mrežu, ali gol nije priznat zbog ofsajda.

Sevilja je ostala na četvrtom mestu tabele, sa tri boda manje od trećeplasiranog Atletiko Madrida.

Valensija se popela na 11. mesto, sa istim brojem bodova i boljom gol razlikom od Alavesa, koji sutra protiv Viljareala igra svoj meč 32. kola.