DA LI ZVEZDA TREBA DA SE PLAŠI? Uragan Jang bojs, tri gola za 18 minuta (FOTO)
Slavlje fudbalera Jang bojsa, Foto: EPA/ALESSANDRO DELLA VALLE

LAGANA POBEDA

Crveno-beli dočekaće žuto-crne 4. oktobra od 21 čas

Fudbaleri Jang bojsa u prvom kolu G grupe Lige šampiona poraženi su kod kuće od Lajpciga sa 2:1.

Detalj sa utakmice Jang bojsa i Lajpciga
Detalj sa utakmice Jang bojsa i Lajpcigafoto: EPA/ANTHONY ANEX

Švajcarski mediji već su istakli da će ključna utakmica za treće mesto biti meč u paklenoj atmosferi Marakane protiv Crvene zvezde.

Crveno-beli ugostiće žuto-crne 4. oktobra od 21 čas, a izabranici Rafaela Vikija i dalje su neporaženi u nacionalnom prvenstvu.

Rafael Viki
Rafael Vikifoto: EPA/ANTHONY ANEX

Aktuelni šampion je na svom terenu savladao Lugano sa 4:1 u sedmom kolu, a tri gola u prvom poluvremenu dao je za 18 minuta.

Dvostruki strelac bio je Žan-Pjer Nsame u 19. i 37. minutu, a jednom Hoel Monteiro u 32. minutu.

Na 4:0 povisio je kapiten Fabijan Lustenberger, a konačan rezultat postavio je Janis Kaminjani u 80. minutu.

Jang bojs će do Crvene zvezde gostovati Sent Galenu (27. septembar, 20.30), a tri dana kasnije u istom terminu dočekaće Grachopers.