HRABRI TSC PORAŽEN U LONDONU: Genijalnost Stanića, autogol, pa REALNOST! (VIDEO)
Vest Hem - TSCž, Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

1. kolo lige evrope

Srpski tim dao sve od sebe protiv velikog favorita

Objavljeno: 23:26h

Fudbaleri TSC-a su poraženi na gostovanju Vest Hemu sa 3:1, u okviru prvog kola Grupe A Lige Evrope.

Ništa se ne može zameriti izabranicima Žarka Lazetića koji su čak vodili u Londonu od 47. minuta, ali se u nastavku sve okrenulo.

Pokrenuo je sjajni Petar Stanić TSC na startu drugog poluvremena i dao saigračima povod da poveruju da su čuda moguća, ali jedan nesrećan potez i sve je otišlo na stranu renomiranog protivnika.

Petrović je autogolom vratio u život domaćina iz Londona koji je potom za 5 minuta stigao do preokreta.

Prvo je pogodio Mohamed Kudus posle kornera, da bi tačku na meč stavio Souček u 82. minutu.

Za oba gola je bio zaslužan Vord-Praus koji je ove večeri definitivno bio jedan od najboljih na terenu.

Frajburg je u istoj grupi kao gost savladao ekipu Olimpijakosa sa 3:2.

TSC će 5. oktobra u Bačkoj Topoli dočekati Olimpijakos u drugom kolu Grupe A, dok će Vest Hem gostovati Frajburgu.