LUDNICA U BUDIMPEŠTI: Čukarički poveo, Ferencvaroš EKPRESNO preokrenuo! (VIDEO)
Đorđe Ivanović, Foto: FK Čukarički

svaka čast

Prvenac Čukaričkog u Ligi konferencija

Fudbaleri Čukaričkog gostuju Ferencvarošu u grupnoj fazi Lige konferencija, a tim Igora Matića je poveo u 26. minutu meča u Budimpešti.

Hrabro je krenuo srpski klub od samog starta, a imali su sreće kada je u 10. minutu poništen gol domaćih.

Čukarički stiže do vođstva golom Đorđa Ivanovića. Nikčević je bio u ulozi asistenta, Ivanović je primio negde oko penala i preciznim udarcem je poslao u donji desni ugao gola Ferencvaroša.

Samo nekoliko minuta kasnije, sreća je još jednom pogledala goste, pošto je sudija pokazao na belu tačku, da bi posle konsultacije VAR-a preinačio odluku.

Nažalost, 10 minuta kasnije ipak penal za Ferencvaroš posle prekrašaja nad Ovusuom, a ovu šansu domaći nisu propustili, Varga je bio neumoljiv za 1:1.

Kada se mislilo da će sa nerešenim rezultatom otići na poluvreme, domaći uspevaju da preokrenu preko Ovusua u 8. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Sjajno se fudbaler mađarskog tima snašao posle kornera i doneo veliko slavlje u Budimpešti.