Nedostajali ste nam! Inter i Milan priredili spektakl za pamćenje, Rosoneri u 97. minutu do boda! (VIDEO)

serija, 32. kolo

Fenomenalan meč velikih rivala nas podsetio na neka stara vremena kada dva kluba
Objavljeno: 14:59h

Fudbaleri Intera i Milana igrali su nerešeno 2:2 u gradskom derbiju 32. kola italijanske Serije A.

Navijači Milana jasno stavili do znanja šta misle od prodaji kluba i Seriji A! (FOTO) Derbi Milana je kao i u prvom delu sezone završen bez pobednika, a najvašie zahvaljujući Kristijanu Zapati, koji je u 97. minutu doneo Milanu izjednačenje i to tek pošto je sudija Danijele Orsato uz pomoć gol-tehnologije doneo odluku. Milan je bio bolji rival u prvih pola sata, a najbolju priliku za vodjstvo propustio je Žerard Delofeu u 14. minutu kada je posle soloprodora bio sa oko 15 metara pogodio stativu.

"Rosoneri" imali su još par situacija pred golom Samira Handanovića, ali je golman Intera ostao nesavladan. Inter je poveo iz prve prave prilike na utakmici. Roberto Galjardini je u 36. minutu poslao dubinsku loptu u šesnaesterac Milana, a tamu ju je prihvatio Antonio Kandreva i udarcem sa oko pet metara desno iskosa savladao Djanluidjija Donarumu.