GLAZER U ISTORIJI LIGE ŠAMPIONA! Zvezda ima rekordera (FOTO)
Omri Glazer na utakmici protiv Mančester sitija, Foto: Andrew Yates / Zuma Press / Profimedia

SKORO SAVRŠEN

Omri Glazer, golman Crvene zvezde imao je skoro utakmcu za desetku protiv Mančester sitija, a upisao je čak 13 odbrana.

Nagrada za intervencije Izraelca posebno u prvom poluvremenu stigla je golom Osmana Bukarija za prednost posle 45 minuta.

Ormi Glazer na utakmici protiv Mančester sitija
Ormi Glazer na utakmici protiv Mančester sitijafoto: FK Crvena zvezda

Omri je imao samo jednu grešku kada je primio gol za 2:1 pošto je prilikom pokušaja boksovanja promašio loptu.

Glazer je postao rekorder Lige šampiona sa najviše odbrana na jednom meču, a ima jednu više od Fernanda Muslere.

Fernando Muslera
Fernando Muslerafoto: EPA/ SEDAT SUNA

Urugvajac je brljirao u minimalnom porazu Galatasaraja od Real Madrida 22. oktobra 2019. godine.

U grupi golmana sa po 11 odbrana je i Milan Borjan, a to je ostvario u Parizu u porazu Crvene zvezde od Pari Sen Žermena 1:6, 3. oktobra 2018. godine.