PETARDA SITIJA PROTIV MILIJAŠEVIH CRVENO-BELIH! Loša uvertira pred meč seniora (FOTO)
Detalj sa utakmice omladinaca Mančester sitija i Crvene zvezde, Foto: Nigel French / PA Images / Profimedia

OMLADINSKA LIGA ŠAMPIONA

"Građani" vodili 1:0 na poluvremenu, a potom dali tri gola u drugom za osam minuta, dok su Mijatović i Bubanj pogađali za Beograđane

Fudbaleri Crvene zvezde od 21 čas gostuju Mančester sitiju u prvom kolu G grupe Lige šampiona.

Kao uvertira za prvotimce, nažalost, omladinci crveno-belih poraženi su od "građana" sa ubedljivih 5:2.

Detalj sa utakmice omladinaca Mančester sitija i Crvene zvezde
Detalj sa utakmice omladinaca Mančester sitija i Crvene zvezdefoto: Nigel French / PA Images / Profimedia

Izabranici Nenada Milijaša gubili su 1:0 na poluvremenu, a onda u drugom primila tri gola za osam minuta.

Jovan Mijatović smanjio je u 56. minutu na 4:1, a u 78. minutu posle kontre pogodio je i Mateja Bubanj, ali je domaćin odgovorio tri minuta kasnije za 5:2.