Da igram odbranu u Junajtedu bio bih ljut na napadače: Murinjo rekao da su Ibra i kompanija aljkavi!

razočaran napadačima

"Crveni đavoli" tokom cele sezone imaju problem sa realizacijom i portugalski stručnjak to više ne želi da trpi

Trener Mančester junajteda Žoze Murinjo kritikovao je lošu igru svojih napadača u remiju protiv Anderlehta, u prvoj utakmici četvrtfinala Lige Evrope.

"Crveni đavoli" su odigrali 1:1 u Belgiji. Engleski tim poveo je u 36. minutu golom Henrika Mkitarjana, a konačan rezultat postavio je Leander Dendonker u 86. minutu, iz prvog šuta u okvir gola.

Ivan Obradović se pobrinuo da Mančester junajted ne spava mirno pred revanš sa Anderlehtom! (VIDEO)

- Da sam odbrambeni fudbaler Mančester junajteda bio bih veoma uznemiren igrom svojih napadača. Defanzivci su obavili ozbiljan posao, a ljudi koji su trebali da reše utakmicu, to nisu uradili - rekao je Murinjo, preneli su britanski mediji.