ZVEZDA DOBILA NOVE POTENCIJALNE RIVALE: Braga postala deo elite, Đuričić mora da se zadovolji Ligom Evrope! (FOTO)
Detalj sa utakmice Panatinaikos - Braga, Foto: EPA/Georgia Panagopoulou

U grupnu fazu Lige šampiona plasirale su se i ekipe Galatasaraja i Jang Bojsa

Objavljeno: 23:21h

Poznata su još tri učesnika grupne faze Lige šampiona za sezonu 2023/2024.

U elitnu konkurenciju plasirale su se Braga, Galatasaraj i Jang Bojs.

Prvi meč koji se završio je između Jang Bojsa i Makabi Haife, gde smo nakon remija u prvoj utakmici imali pobedu rezultatom 3:0 u drugom meču. U listu strelaca za Jang Bojse su se upisala dva igrača: Filip Ugrinić i Sedrik Iten, a treći gol je bio autogol.

Drugi su u utorak uveče svoj meč završili Panatinaikos i Braga i to pobedom Portugalaca 1:0. Nakon 90 minuta igre u Atini u listu strelaca se upisao samo Bruma u 83. minutu. Braga prolazi dalje i nalaziće se u istom šeširu kao Crvena zvezda, u trećem šeširu, tako da je šampion Srbije izbegao jakog protivnika.

Poslednji su završili predstavnici Galatasaraja i Moldea, a slavio je tim iz Istanbula rezultatom 2:1. Za Galatu su se ove večeri u strelce upisali Ikardi i Angelinjo, dok je jedini strelac za Molde bio Heštad.

00:35

Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja