VLAHOVIĆ GOLOM SPASIO JUVENTUS: Malo je falilo da Bolonja odnese pobedu iz Torina!
Dušan Vlahović slavi gol protiv Bolonje, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

SERIJA A

Fiorentina i Leće su u Firenci odigrali nerečeno 2:2

Objavljeno: 21:49h

Fudbaleri Juventusa remizirali su sa ekipom Bolonje rezultatom 1:1, u okviru drugog kola italijanske Serije A.

Prilično loše su fudbaleri Stare dame počeli meč, što je Bolonja iskoristila i povela preko Fergusona, koji je pogodio u 24. minutu.

To je ujedno bio i jedini pogodak u prvih 45 minuta, a u drugom delu meča, viđena je nešto drugačija situacija, s obzirom na to da je Juventus napadao.

Napadao je torinski klub pretežno preko Dušana Vlahovića, kojem je prvo u 52. minutu poništen pogodak zbog nedozvoljene pozicije.

Ipak, u nastavku je srpski reprezentativac uspeo ponovo da zatrese mrežu, i tako donese izjednačenje svom timu. Igrao se 80. minut, kada je Iling Džunior centrirao sa levog boka u kazneni prostor, gde je najbolje skočio upravo Vlahović, i glavom "smestio" loptu pored nemoćnog golmana gostiju.

Dušan Vlahović

U istom terminu, Fiorentina i Leće su u Firenci odigrali nerečeno 2:2.

Strelci za tim iz Firence bili su Nikolas Gonzales u trećem i Alfred Dankan u 25. minutu, dok su golove Leće postigli su Hamza Rafia u 49. i Nikola Krstović u 76. minutu.

Nikola Milenković odigrao je celu utakmicu za Fiorentinu.