NORŠELEND SA POLA SNAGE PRED PARTIZAN! Blistao dželat crno-belih - Ponovo dva gola, ali i asistencija (FOTO)
Slavlje fudbalera Noršelenda na utakmici protiv Partizana, Foto: Gonzales Photo/Dejan Obretkovic / imago sportfotodienst / Profimedia

DANSKA SUPERLIGA, 6. KOLO

Revanš se igra u četvrtak od 21 čas, a žuto-crni dolaze više nego spremni

Objavljeno: 21:00h

Noršelend je razbio Partizan sa 5:0 u plej-ofu za Ligu konferencija na stadionu "'Right to Dream Park-u'' u Farumu.

Detalj sa utakmice Noršelenda i Partizana
Detalj sa utakmice Noršelenda i Partizanafoto: EPA/Martin Sylvest

Revanš se igra u četvrtak od 21 čas, a pred isti crveno-žuti pobedili su Mitjiland 3:0 uz jedan poništen gol zbog ofsajda u šestom kolu danske Superlige.

Najbolji pojedinac na meču bio je Markus Ingvartsen koji je protiv crno-belih dao dva gola iz penala, a sada je isto to uradio, ali iz igre.

Prvo je pogodio u sedmom minutu, potom u 53. minutu i na kraju je bio asistent Mariju Dorgelesu u 90. minutu.