TANTALOVE MUKE: Real Madrid JEDVA slomio Rafinu Seltu, Belingem rešeta kao Benzema!
Džud Belingem slavi gol sa Naćom i Davidom Alabom, Foto: MIGUEL RIOPA / AFP / Profimedia

MAJSTOR FUDBALA

Džud Belingem nezaustavljiv na startu nove sezone i svoje odiseje u Real Madridu

Fudbaleri Real Madrida savladali su na teškom gostovanju Seltu u Vigu rezultatom 1:0 u okviru 3. kola Primere.

"Kraljevski" klub posle tri odigrana kola ima maksimalnih devet bodova, dok je Selta ostala na samo jednom.

Real se dosta mučio da stigne do pobede na čuvenom Balaidosu.

Domaći, kojeg predvodi poznati Rafa Benitez, poveo je u 4. minutu golom Jorgena Larsena u 4. minutu, ali je VAR nešto kasnije poništio taj pogodak zbog prekršaja.

Selta je bila daleko opasniji rival u prvom poluvremenu, ali u prvih 45 minuta nismo videli nijedan gol koji se računao.

Real je bio nešto bolji u nastavku, a u 60. minutu je mogao do vođstva, ali je Rodrigov penal sjajno odbranio Ivan Viljar.

Ipak, u 81. minutu ove sezone nezaustavljivi Džud Belingem glavom postiže gol i donosi pobedu Madriđanima.

Englez je trenutno najbolji strelac Primere sa četiri postignuta gola, a u metu je pogađao u sva tri uvodna meča.

Real u narednom kolu dočekuje Hetafe, dok će Selta na gostovanje Almeriji.