Lacio je mogao da namiriše Ligu šampiona, ali onda su mu je Insinje i Kaljehon odneli! (VIDEO)

Serija A, 31. kolo

Ovim rezultatom Napolitanci su ostali na deset bodova iza Juventusa, četiri iza Rome, a na sedam ispred Lacija, koji je propustio šansu da se uključi u borbu za Ligu šampiona!

Fudbaleri Napolija lako su slavili u derbiju 31. kola Serije A, nadigrali su Lacio 3:0 (1:0) u Rimu.

Gosti su poveli golom Hosea Kaljehona u 25. minutu, a dve tačke na ovaj meč je stavio Lorenco Insinje. Jednu početkom, jednu krajem drugog poluvremena.

SERIJA A, 31. KOLO:

Subota:

Empoli - Peskara 1:1 (1:1) Atalanta - Sasuolo 1:1 (0:1) Juventus - Kjevo 2:0 (1:0)

Nedelja: Sampdorija - Fjorentina 2:2 (1:0) Milan - Palermo 4:0 (3:0) Bolonja - Roma 0:3 (0:2) Kaljari - Torino 1:3 (1:2) Krotone - Inter 2:1 (2:0) Udineze - Đenova 3:0 (2:0) Lacio - Napoli 0:3 (0:1)

BONUS VIDEO: ESPRESO na treningu omladinaca Brodarca