Osasuna neće u Segundu, ali misija je skoro nemoguća! Valensija se vadi iz bule, Las Palmas ponovo izrešetao rivala! (VIDEO)

Primera, 31. kolo

Igrači kluba za koji su nekada igrali Savo Milošević i Dejan Lekić su se probudili... Možda malo prekasno!

Fudbaleri Osasune pobedili su večeras na svom terenu Leganjes sa 2:1 u utakmici 31. kola španske Primere. Las Palmas je slavio nad Betisom sa 4:1, dok je Valensija bila bolja od Granade 3:1.

Osasuni je ovo tek treća pobeda od početka šampionata i dalje je na poslednjem mestu sa samo 17 osvojenih bodova. Leganes je na 17. poziciji sa 27 bodova, odnosno ima pet više os Sportinga koji je u zoni ispadanja.

Oba gola za Osasunu postigao je Serhio Leon, u 36. i 71. minutu iz jedanaesterca. Strelac pogotka za Leganes bio je Dimitris Siovas u 16. minutut.

Fudbaleri Eibra su ranije danas slavili u gostima protiv Selte sa 2:0. Kike je u 13. minutu doneo prednost Eibaru, a pobedu je potvrdio Pedro Leon u 51. minutu.

Eibar je šesti na tabeli Primere sa 50 bodova, dok je Selta deseta sa devet bodova manje.

PRIMERA, 31. KOLO

Petak:

Viljareal – Atletik Bilbao 3:1 (1:1)

Subota:

Espanjol – Alaves 1:0 (0:0) Real – Atletiko 1:1 (0:0) Sevilja – Deportivo 4:2 (3:2) Malaga – Barselona 2:0 (1:0)