POMRAČENJE UMA: Sergej glavom UDARIO rivala, pa popio crveni karton! (VIDEO)
Sergej Milinković-Savić, Foto: Starsport©

IZGUBIO ŽIVCE

Sergej Milinković-Savić u potpunosti izgubio živce, pa dobio crveni karton

Al Hilal je savladao Al Raed u okviru 3. kola fudbalskog prvenstva Saudijske Arabije rezultatom 4:0.

Za goste je debitovao srpski napadač Aleksandar Mitrović, koji je u svom stilu, glavom, u 42. minutu postigao prvi gol u dresu novog kluba.

Ipak, drugi srpski reprezentativac iz redova Al Hilala, Sergej Milinković-Savić, ovaj meč neće pamtiti po dobrom.

Naime, on je sredinom drugog poluvremena doživeo pomračenje uma i dobio direktan crveni karton.

Sergej je posle jednog duela ušao u klinč sa jednim igračem Al Raeda koji mu se uneo u lice.

Popularni SMS nije mogao da se suzdrži, pa je glavom udario pomenutog fudbalera, a ovaj je odmah, teatralno, pao na zemlju, pa je glavni sudija pokazao direktan crveni karton našem fudbaleru.