PET GOLOVA U MEČU MOLDEA I GALATE I POBEDA U 94. MINUTU! Srpski PAO poražen u "kamenolomu" (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Galatasaraja, Foto: EPA/SVEIN OVE EKORNESVAG

KVALIFIKACIJE ZA LŠ

Nula Makabija i Jang Bojsa u Haifi

Posle tri utakmice plej-ofa za Ligu šampiona u utorak, u sredu smo videli još tri prva meča u četvrtom kolu kvalifikacija za elitno takmičenje.

Makabi Haifa i Jang Bojs odigrali su bez golova.

Braga je u svom "kamenolomu" pobedila Panatinaikos sa 2:1 golovima Abela Ruiza u 51. i Brume u 74. minutu iz penala.

Atinski "zeleni" smanjili su preko Danijela Mansinija u petom minutu nadoknade vremena, jer je sudija produžio osam minuta drugo poluvreme.

Lozničanin Ivan Jovanović, trener gostiju izveo je Filipa Đuričića u 65. minutu, dok je Filip Mladenović ostao na klupi.

Galatasaraj je savladao Molde u Norveškoj sa 3:2 golom Frederika Mistjoa u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Detalj sa utakmice Moldea i Galatasaraja
Detalj sa utakmice Moldea i Galatasarajafoto: EPA/SVEIN OVE EKORNESVAG

Domaćin je poveo u osmom minutu preko Martin Elingsena, a u 25. minutu izjednačio je Seržio Oliveira, dok je u 29. minutu preokrenuo Mauro Ikardi.

Na 2:2 poravnao je Kristofer Haugen u 56. minutu i onda je usledio pogodak Norvežanina na asistenciju Maura Ikardija za slavlje.

Revanši u Bernu, Atini i Istanbulu igraju se narednog utorka od 21 čas.