Eibar slavio u duelu dva najsimpatičnija kluba u Primeri! Valensija se budi iz kome! (VIDEO)

Primera, 30. kolo!

Fudbaleri Eibara pobedili su večeras na domaćem terenu Las Palmas sa 3:1, u utakmici 30. kola španskog prvenstva i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Eibar je poveo u 14. minutu golom Bebea, a vođstvo je duplirao Ajtami, autogolom u 24. minutu. Jedini gol za goste postigao je Maurisio Lemos u 62. minutu, a pobedu Eibaru obezbedio je Adrijan, golom iz jedanaesterca u 66. minutu.

Eibar je ostvario 13. prvenstvenu pobedu, a poslednje četiri utakmice je bez poraza i zauzima osmo mesto na tabeli sa 47 bodova. Las Palmas je pretrpeo drugi uzastopni poraz i 12. je na tabeli sa 35 bodova.

U drugoj utakmici dana, Valensija i Selta odigrale su sa 3:2. Pogotke za Sleše Miševe dali su Pareho, El Hadadi i Soler, dok su strelci za goste bili Kabral i Aspas.

BONUS VIDEO: Saša Ilić - veoma interesantna izjava