GLAZER NEMOĆAN: Zvezda primila prvi gol u sezoni! (VIDEO/FOTO)
Omri Glazer prima gol protiv Mladosti iz Lučana, Foto: Starsport©

Marko Veličković matirao je golmana crveno-belih

Objavljeno: 01:34h

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Mladosti u Lučanima na otvaranju 3. kola Superlige Srbije.

Aktuleni prvak Srbije brzo je slomio otpor domaćeg tima i stigao do prednosti.

Prvi gol na meču u Lučanima postigao je Stefan Mitrović već u četvrtom minutu susreta.

Olajinka je poslao centaršut na drugu stativu, gde se Mitrović najbolje snašao i doveo crveno-bele do prednosti.

Samo 10 minuta Zvezda je imala prednost pošto je Mladost stigla do izjednačenja.

Strelac gola bio je 18-godišnji Marko Veličković koji je uspeo da matira Glazera za 1:1.

Crvena zvezda je do nove prednosti stigla u 35. minutu, a posle asistencije, Piter Olajinka se upisao i u listu strelaca.

Na pravi način je ispratio akciju crveno-belih i na dodavanje Kangve matirao golmana Stamenkovića.

00:35

Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja