BRAVO, SRBINE! Sergej dao gol, Lacio prošao Romu i otišao u finale! (VIDEO)

Kopa italija

Lacio je u finale prošao zahvaljujući pobedi u prvom meču sa 2:0
Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Lacija plasirali su se večeras u finale Kupa Italije i pored poraza od Rome sa 2:3 u revanš meču polufinala.

Lacio je u finale prošao zahvaljujući pobedi u prvom meču sa 2:0. Ekipa Lacija je povela golom srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića-Savića, a dva minuta pre kraja prvog poluvremena izjendačenje Romi je doneo Stefan el Šaravi.

U 56. minutu Lacio je ponovo stigao do prednosti, a strelac je bio Ćiro Imobile.

Roma je do kraja meča uspela da preokrene rezultat, ali ne i da prođe u finale. Strelac oba gola bio je Mohamed Salah, u 66. i 90. minutu.

Lacio će u finalu Kupa Italije igrati protiv pobednika duela Juventus - Napoli. Šampion Serije A je u prvom meču slavio sa 3:1.

BONUS VIDEO: Gordić o pogrdnim povicima sa tribina