VLAHOVIĆ "OVERIO" REAL: Napadač Juventusa dao gol pa poslao poruku na priče o transferu! (VIDEO)
Dušan Vlahović, Foto: Peter Joneleit/Icon Sportswire / Newscom / Profimedia

ne mrda?

Dušan Vlahović nije impresionirao u prvih sezonu i po u Juventusu, imao je i problema sa povredama, a italijanski mediji su već ovog leta počeli da spekulišu o njegovom odlasku iz kluba.

Zbog povrede je napadač Srbije propustio i prvu pripremnu utakmicu sa Milanom, ali se vratio u poslednjih 15-ak minuta minuta duela sa Real Madridom u Orlandu.

Juve je slavio 3:1, a Vlahović (22) je bio strelac poslednjeg gola, praktično na samom kraju meča.

Bilo je ovo potrebno bivšem špicu Partizana i Fjorentine koji kao da je proslavom hteo da poruči da nema nameru da nekome prepusti svoje mesto u napadu torinskog velikana.

Naime, prethodnih dana se sugerisalo da će Juventus i Čelsi napraviti razmenu u kojoj bi Romelu Lukaku došao među crno-bele, a Vlahović otišao u London.

Iskusni Belgijanac je navodno već prihvatio trogodišnji ugovor koji mu je ponudila "Stara dama".