NOVI GOL SERGEJA! Srbin ponovo pogodio za Al Hilal (VIDEO/FOTO)
Sergej Milinković-Savić, Foto: Starsport©

ARAPSKI KUP ŠAMPIONA

Objavljeno: 20:41h

Sergej Milinković-Savić nedavno je u prijateljskom meču postigao prvi gol u dresu Al Hilala, a sada je upisao prvenac u zvaničnoj utakmici.

Reprezentativac Srbije bio je strelac u 41. minutu za 1:0 kada je postavio nogu u pravom trenutku posle pasa sa desne strane, a odigrao je ceo susret.

Sve se dogodilo na meču arapskog Kupa šampiona, a "azijski Real Madrid" savladao je Vidad sa 2:1 na domaćem terenu.

Gosti su izjednačili preko Sifedina Buratija u 64. minutu, ali je samo 120 sekundi kasnije za pobedu pogodio Ruben Neveš, još jedno pojačanje.

Ovo takmičenje zapravo i nije toliko bitno u odnosu na nacionalno prvenstvo i azijsku Ligu šampiona.

U timu su i Kalidu Kulibali i Malkom koji još uvek nije debitovao, a tu su i Musa Marega i Andre Kariljo od ranije, a na klupi Žorž Žezus.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!