Juventus nije pobedio Frozinone!!! Inter i dalje maksimalan, Srbi zapaženi! (VIDEO)

serija a, 5. kolo

Peto kolo Serije A donelo nam je dosta iznenađenja

Fudbaleri Intera nisu mogli da zabeleže bolji start u novoj sezoni. Izabranici Roberta Manćinija ostvarili su i petu pobedu na isto toliko utakmica, a ovoga puta bili su bolji od Verone minimalnim rezultatom. Jedini pogodak na utakmici postigao je Felipe Melo u 56. minutu. Srpski reprezentativac, Adem Ljajić na terenu je proveo 87 minuta.

NEKA SE TAKO NASTAVI: Reprezentativac Srbije strelac za Lacio! (VIDEO) sve do poslednjeg minuta nadoknade, kada je Blanšar šokirao sve navijače "Stare dame"
U pobedi Lacijala od 2:0, značajnu ulogu su imali srpski reprezentativci, Filip Đorđević i Sergej Milinković Savić. Obojica su odigrali celu utakmicu, a Đorđević je postigao i prvi gol.
Serija A, 5. kolo Utorak: 2:3 Sreda: Karpi – Napoli 0:0 Kijevo - Torino 1:0 (Kastro 75)
:0 Inter – Verona 1:0 (Felipe Melo 56) Juventus – Frozinone 1:1 (Zaza 56 - Blanšar 90+2) Lacio – Đenova 2:0 (Đorđević 35, Anderson 65)
Palermo – Sasuolo 0:1 (Flokari 35) Sampdorija – Roma 2:1 (Eder 50, Manolas 85ag - Salah 69) Četvrtak: Empoli – Atalanta 20.45