MAESTRO: Kapiten Tadić postigao prvenac u dresu Fenera, Turci NEMILOSRDNI u Moldaviji! (VIDEO)
Dušan Tadić, Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

ČISTA PETICA

Dušan Tadić pokazao da će biti veliko pojačanje Fenerbahčea u sezoni koja je tek počela

Objavljeno: 21:24h

Fudbaleri Fenerbahčea rutinski su se plasirali u 3. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Posle pobede u Istanbulu rezultatom 5:0, turski velikan je i u revanšu deklasirao moldavski Zimbru. U Kišinjevu je rezultat bio 4:0.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić je odigrao čitavu utakmicu, a po prvi put je nosio i kapitensku traku kao fudbaler Fenerbahčea.

U prvom nastupu protekle nedelje upisao je asistenciju, a Tadić je sada stigao i do prvog gola u dresu novog kluba.

Posle mršavih 0:0, Fener je iskalio bes nad nejakim rivalom u nastavku meča.

Upravo je Tadić postigao vodeći gol na utakmici, a igrao se 48. minutu.

Ubrzo je gost u potpunosti slomio otpor Zimbrua, pa je Miču Bašuaji u razmaku od 57. do 59. minuta postigao dva gola za ogromnih 3:0.

Fenerbahče je u 77. minutu postigao i četvrti gol, a to je ujedno bio i najlepši trenutak na meču.

Ismail Juksek je preciznim udarcem sa nekih 30-ak metara poslao loptu u rašlje golmana Zimbrua i tako potvrdio ubedljivu pobedu svog tima.

Fenerbahče će u narednom kolu igrati protiv boljeg iz dvomeča između Maribora i Diferdanža.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU