ČUKARIČKI SIGURAN NA OTVARANJU SEZONE: Radnički nemoćan, Spartak bolji od IMT-a
Čukarički - Radnički, Foto: Starsport

superliga srbije

Porazi Radničkog i IMT-a

Objavljeno: 21:37h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu niški Radnički sa 2:0, u meču prvog kola Superlige Srbije.

Strelci za Čukarički bili su Mohamed Badamosi u 52. i Ibrahima Ndiaje u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Obe ekipe su mogle da stignu do pogotka u prvom delu igre, ali Stefan Tomović za Čukarički u devetom minutu i Saša Marjanović za Radnički u 30. minutu nisu iskoristili penal.

Čukarički - Radnički
Čukarički - Radničkifoto: Starsport

U sledećem kolu, Čukarički će gostovati Radničkom 1923, dok će Radnički iz Niša dočekati TSC.

Pobedu na otvaranju sezone zabeležio je i Spartak, savladavši u istom terminu na svom terenu IMT sa 2:1.

Strelci za Spartak bili su Aleksa Đurasović u 43. i Srđan Hristić u 63. minutu.

Gol za IMT postigao je Miloš Luković iz penala u 15. minutu.

U narednom kolu, Spartak će gostovati Radniku, dok će IMT dočekati Voždovac.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!