RAPSODIJA ZVEZDE! Pogledajte sve golove protiv Fiorentine - miriše na blistavu sezonu! (VIDEO)
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

pukla petarda za 45 minuta

Sjajna predstava crveno-belih protiv Fiorentine

Objavljeno: 20:54h

Očekivali smo spektakl na "Marakani" i dobili smo ga! Ono što je malo ko očekivao je potpuna dominacija srpskog šampiona nad slavnim italijanskim klubom.

Crvena zvezda posle prvog poluvremena vodi protiv Fiorentine sa neverovatnih 5:0, a pogađali su dvaput Olajinka, Kraso, Ivanić i Bukari.

Pored ovih pogodaka, crveno-beli su u još dva navrata mogli do pogotka, a na golu domaćih se istakao Glazer koji je malobrojne udarce protivnika sigurno ukrotio.

Već u 9. minutu na semaforu je pisalo 1:0, kada je Olajinka pokazao klasu i iskoristio grešku Fiorentine.

Kraso se ubrzo postarao za 2:0 posle asistencije Ivanića.

Novi šok za goste je usledio u 14. minutu kada je Ivanić pogodio sa ivice kaznenog prostora.

Olajinka je u prvom poluvremenu bio dvostruki strelac.

Petardu je kompletirao Bukari sa penala koji je i sam iznudio...