Maestralni Papu izrešetao Džigija i Darka, Donaruma se osramotio i skupo koštao Milan! (VIDEO)

serija a, 30. kolo

Milan je sada sedmi na tabeli sa 54 boda

Fudbaleri Atalante pobedili su na gostujućem terenu Đenovu sa 5:0, u utakmici 30. kola italijanskog prvenstva i popeli se na peto mesto na tabeli.

Trostruki strelac bio je Alehandro Gomez, koji je postigao golove u 32. minutu iz jedanaesterca, u 63. i 83. minutu.

Golove su još postigli Andrea Konti u 25. i Matija Kaldara u 76. minutu.

Atalanta je posle druge uzastopne pobede peta na tabeli sa 58 bodova i ima tri boda više, ali i utakmicu više od Intera, koji u ponedeljak uveče dočekuje Sampdoriju.

Đenova je pretrpela treći uzastopni poraz i 16. je na tabeli sa 29 bodova.

Fudbaleri Peskare i Milana odigrali su nerešeno 1:1.

Domaća Peskara je povela u 12. minutu autogolom Gabrijela Palete, a izjednačio je Mario Pašalić u 41. minutu.