Lalatović preporodio Čuku, ubedljiva pobeda Brđana! Plej-of je na dohvat ruke! (VIDEO)

superliga, 28. kolo

Čukarički je već posle 10 minuta vodio 2:0 golovima Ognjena Ožegovića, jednim iz penala i jednim iz igre

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Gornjem Milanovcu Metalac sa 3:0 u prvoj utakmici 28. kola Super lige Srbije. Čukarički sada ima 36 bodova i prišao je na bod zaostatka devetom Voždovcu i osmom Spartaku, koji imaju po meč manje.

Prvih osam ekipa igraće u plej-ofu.

Metalcu je ovo bio peti uzastopni poraz i sada je na 12 mestu sa 26 bodova. Čukarički je već posle 10 minuta vodio 2:0 golovima Ognjena Ožegovića, jednim iz penala i jednim iz igre.

Napadač "brđjana" mogao je da postigne i het-trik, ali je promašio jedanaesterac u 50. minutu. Konačni rezultat postaivio je Darko Zorić u 66. minutu meča. Čuka je tako došla na korak od plej-ofa...

Nenad Lalatović je posle meča istakao da niko nije verovao da ekipa može do uspeha...

- Niko nije verovao kad sam došao... Imali smo 20 bodova, a dosad smo osvojili 16. Naravno, zavisi i od drugih rezultata, čekaju nas teške utakmice, međutim, meni je bitno da moja ekipa igra sve bolje i da je efikasna. Evo, opet smo dali tri gola, koliko i u prošlom kolu, koliko i protiv Borca, pa dva Javoru - rekao je Lalatović.

BONUS VIDEO: Delije pevale Olimpijakosu na utakmici sa Spartakom