Hrvati poniženi u Estoniji! Azuri produžili agoniju Lala, rivali Srbije veoma loši! (VIDEO)

vatreni bez šanse

E, taj Konstantin Vasiljev...

Reprezentacija Hrvatske poražena je na gostovanju u Estoniji!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Reprezentacija nekadašnje sovjetske republike je trijumfovala rezultatom 3:0, ali treba istaći i da je selektor Ante Čačić dao priliku igračima koji su retko u sastavu.

Već posle jednog minuta igre domaća ekipa je povela preko Sima Luca.

To je najranije primljeni gol u istoriji hrvatske reprezentacije, nakon što je napadač Makedonije Saša Ćirić držao rekord više od 18 godina.

Do novog gola Estonci dolaze u 81. minutu pogotkom Konstantina Vasiljeva, da bi tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Sergej Zenjov.

Treba dodati da je povredu zaradio i napadač Juventusa Marko Pjaca...

Što se tiče drugih utakmica, Italijani su sa 2:1 pobedili Holandiju, koja nikako da izađe iz ponora u kom se nalazi, pošto joj je ovo treći poraz u poslednjih pet utakmica.

Španija je bila bolja od Francuska sa 2:0, Švedska je iznenadila evropskog šampiona Portugal sa 3:2.

Igrala su i dva rivala Srbije iz kvalifikacija - Irska je poražena od Islanda rezultatom 0:1, dok su Austrijanci remizirali sa Finskom rezultatom 1:1.

REZULTATI: Albanija - Bosna i Hercegovina 1:2 (Balaj 69 - Džeko 7p, Lulić 43) Makedonija - Belorusija 3:0 (Spirovski 40, Pandev 61, 69) Rusija - Belgija 3:3 (Vasin 3, Mirančuk 74, Bukarov 90+2 - Miraljas 17p, Benteke 42, 45)

Austrija - Finska 1:1