Slavlje fudbalera Crvene zvezde, Foto: Starsport©

PRIJATELJSKI MEČ

Crveno-beli slavili na stadionu "Radomir Antić"

Objavljeno: 19:48h

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su prvi prijateljski meč pod komandom novog trenera Baraka Bahara i pobedili 3:1 Selekciju grada Užica.

Crveno-beli su na stadionu "Radomir Antić" poveli golom Jovana Mijatovića na asistenciju Stefana Mitrovića u 19. minutu.

Na ovoj utakmici, izraelski stručnjak je javnosti gotovo sigurno objavio ko će biti novi kapiten učesnika Lige šampiona.

Barak Bahar sa saradnicima u Užicu
Barak Bahar sa saradnicima u Užicufoto: Starsport©

Domaćin je došao do izjednačenja u 32. minutu kada je Nemanja Milunović izgubio loptu u opasnoj zoni.

Nikola Lazović mu je istu oduzeo i oduvao ga u duelu, pobegao čuvarima i savladao Omrija Glazera na sjajan način.

Četiri minuta kasnije gost je mogao do gola, ali je Marko Stamenić pogodio stativu glavom posle centaršuta Mirka Ivanića.

U 42. minutu, Beograđani dolaze do nove prednosti preko Aleksandra Kataija pošto je loše intervenisao Radović, ali ga je skokom poremetio Milan Rodić.

Na 3:1 povećao je Marko Gobeljić u 63. minutu pošto se pojavio u napadu na desnoj strani, došao najbrže do lopte i onda zakucao loptu u mrežu.

Mogli su crveno-beli da se raduju još nekom golu, a stativu, drugu za Crvenu zvezdu na ovom susretu pogodio je Vladimir Lučić u 90. minutu.