Evropski šampion? Nikakav problem! Zlatni Orlići ozbiljno prete da preotmu i evropski tron! (VIDEO)

MAJSTORI!

Andrija Živković je odigrao utakmicu koja je podsetila na njegove najbolje dane sa Novog Zelanda i nagovestila povratak ovog mladog asa na velika vrata
Objavljeno: 15:43h

Mlada reprezentacija Srbije danas je izgledala sjajno protiv Švedske u Marbelji u okviru prijateljskog susreta.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Lalatovićevi momci su pokazali da okosnicu tima koji je osvojio Svetsko prvenstvo za omladince retko ko može da pobedi, pa ni šampion Evrope. Prvi gol na utakmici delo je Andrije Živkovića iz 27. minuta, posle velike greške golmana skandinavskog sastava.

Napadali su naši i dalje, a onda, novi gol u 35. minutu meča. Andrija Živković je prošao po strani, uposlio Ožegovića koji iz teške situacije pogađa za 2:0.

Videlo se da naša reprezentacija igra prelep fudbal, kao i da je veoma uigrana, s obzirom na to da ova generacija igra zajedno već dosta, dosta dugo. Srbija je nastupila u sledećem sastavu: Vanja Milinković-Savić, Gajić, Veljković, Jovanović, Antonov, Grujić, Sergej Milinković-Savić, Maksimović, Živković, Gavrić, Ožegović.

BONUS VIDEO: Dušan Tadić: Jako važna tri boda