RADNIČKI NADOKNADIO DVA GOLA RAZLIKE! Inđija primila tri komada na Čairu, penal za opstanak "meraklija"

BARAŽ ZA SUPERLIGU SRBIJE

Revanš završen sa 10 na 10 pošto su i Nišlije i gosti dobile po crveni karton

Objavljeno: 00:15h

Posle 100 minuta fudbala, Radnički iz Niša na svom Čairu izborio je opstanak u Superligi Srbije.

"Meraklije" su u revanšu baraža pobedile Inđiju sa 3:0 i tako nadoknadile poraz od 3:1 iz prvog meča.

Domaćin je slavio golovima Miljana Škrbića u 24, Nemanje Belakovića u 46. i kapitena Saše Marjanovića u 61. minutu iz penala.

Inđija je ostala sa igračem manje u 43. minutu pošto je Milan Janjić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Na kraju je završeno 10 na 10 pošto je Miljan Škrbić, strelac prvog pogotka dobio direktan crveni karton u 50. minutu.

Nešto ranije, Radnik je u Surdulici saladao Grafičar sa 2:0 i sa ukupnih 3:1 takođe osigurao opstanak u elitnom rangu.