Inter odavno nije ovako igrao, ali ne može tako lako protiv svog Mihe! (VIDEO)

Serija A, 29. kolo!

Antonio Kandreva se odlično snašao sredinom drugog poluvremena i na taj način spasao Nerazure
Objavljeno: 23:04h

Ekipe Intera i Torina odigrale su 2:2 (1:1) u okviru 29. kola italijanske Serije A.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Gosti su poveli u 27. minutu preko Žofrija Kondogbije, posle lepog solo prodo Francuza i šuta sa desetak metara.

Međutim, samo tri minuta kasnije ekipa Siniše Mihajlovića stiže do izjednačenja, a strelac posle kornera bio je Davide Baseli.

Torino je poveo posle odlične kontre, posle koje je Huan Iturbe dodao loptu do Afrijia Akve, koji je odlično šutnuo i savladao Handanovića. Konačni rezultat postavio je Antonio Kandreva, koji je iskoristio nesmotrenost Torinove odbrane, odnosno Kristijana Ansaldija.

U drugoj utakmici dana, Milan je sa 1:0 slavio nad nezgodnom Đenovom, a strelac na toj utakmici bio je Matijas Fernandez na asistenciju Lapadule u 33. minutu. Krajnje dosadna utakmica, objektivno gledano.